Zimowy intensywny kurs nauki pływania

Zimowy intensywny kurs nauki pływania

Startujemy z kolejnym, tym razem zimowym intensywnym kursem nauki pływania!

Uczestnictwo w kursie zapewni Ci doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziesz mogła/mógł efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności.

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych, ale ze względu na ferie, mile widziani będą na kursie starsi nastolatkowie. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team. Zadbamy o to, byś poczuł lub poczuła się komfortowo już od pierwszych zajęć.

Kurs trwa całe ferie mazowieckie, w dniach 13-24 lutego (przez 10 dni, z wyłączeniem sobót i niedziel).

Zajęcia odbywać się będą w grupach maksymalnie 8 osobowych i trwać 1h15min.

Grupa I oraz II: godzina 16:30
Grupa III oraz IV: godzina 17:45
Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy.

Koszt uczestnictwa: 890zł.

Poziomy zaawansowania (przypisanie do odpowiedniego poziomu nastąpi na pierwszych zajęciach, przy zapisie wybieramy jedynie preferowaną godzinę zajęć).

Poziom 1. Adaptacja (oswojenie) w środowisku wodnym. Nauka oddychania. Zrozumienie i wykorzystanie obcego dla człowieka środowiska. Nauka ułożenia ciała w wodzie oraz generowania napędu nogami i ramionami. Nauka pokonania określonego dystansu bez użycia pomocy.

Poziom 2. doskonalenie ułożenia ciała w wodzie i techniki generowania napędu nóg i ramion w każdym stylu. Poprawa ekonomi ruchu w celu swobodnego pokonywania dystansu. Nauka nawrotów.

Poziom 3. Doskonalenie techniki pływania każdym stylem na poziomie średniozaawansowanym, trening pływacki, nawroty.

Zapraszamy!