IV Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy Open Water

IV Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy Open Water

24 czerwca 2017 r. na Jeziorku Czerniakowskim w Warszawie odbyły się IV BEKO Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu w Wodach Otwartych. Była to już czwarta edycja zawodów z cyklu Warsaw Open Water, organizowana przez Warsaw Masters Team przy współpracy ze stołecznym WOPR-em.


Może to zabrzmi nieskromnie, ale relację z imprezy zaczniemy od informacji o ogromnej ilości pochał, jakie otrzymaliśmy po zawodach. Zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników nie tylko pod względem organizacyjnym. Padło także wiele miłych słów, dotyczących rodzinnej atmosfery oraz wspaniałej, sportowej rywalizacji, które nawzajem uzupełniały radość z udziału w wyścigach.

POGODA

Kapryśna, ale ostatcznie okazała się łaskawa.

Zarówno w piątek, kiedy trwały prace organizacyjne (choć przez chwilę wyglądało to dość przerażająco), jak i w sobotę. Pewnie pamiętacie zeszłoroczne upały, w których topiły się pianki, a uczestnicy nie mogli doczekać się startu, aby w końcu schłodzić się w wodzie.
W ubiegłą sobotę trochę wiało, ale nie na tyle żeby przewracać namioty, trochę padało, ale już po zakończeniu zawodów i trochę świeciło słońce, ale nie tak mocno, żeby uczestnicy imprezy wrócili do domów ze spalonymi ramionami. Można powiedzieć, że pogoda była idealna!

FREKWENCJA

Widać, że jeszcze Wam się nasze zawody nie znudziły.

W rywalizacji wzięło udział ok 200 zawodników. To bardzo duży sukces, zwłaszcza że mieliśmy poważną konkurencję, w postaci odbywających się w ten sam weekend zawodów triathlonowych. Zeszłorocznego rekordu nie udało się pobić, ale liczymy na Was w przyszłym roku!

ATMOSFERA

JAK CO ROKU NIESAMOWITA!

Wystaczy spojrzeć na album z imprezy na naszym fanpage'u. Na każdym zdjęciu same uśmiechy. No może poza ujęciami z mety "Beko Pralka Challenge"...

BEKO PRALKA CHALLENGE

Pierwszy taki wyścig w Polsce

Konkurencja, będąca serią 4 wyścigów na dystansie 300 m, w systemie eliminacji, gdzie w każdym kolejnym etapie, skraca się czas kwalifikacji. Jak napisał Michał Macner, zwycięzca Beko Pralka Challenge i nowy właściciel nagrody głównej od naszego Sponsora Tytularnego, czyli oczywiście pralki: "jak dla mnie forma wyścigu świetna". Był to piewrszy tego typu wyścig w Polsce i na pewno nie ostatni.

PUCHARY

W tym roku bez niespodzianek

Wszystkie trafiły do prawowitych właścicieli i zwycięzców w wyścigach na 1,5 i 3 km oraz Beko Pralka Challenge. Po zeszłorocznych przygodach z małymi złodziejaszkami, pilnowaliśmy jak ich oka w głowie!

WOLONTARIUSZE

Bez nich by się nie udało!

Wszystkim, którzy pomogali nam podczas zawodów, ustawiali namioty, pompowali boje, wydawali Wam pakiety startowe, dyplomy, przyklejali tatuaże, odpwiadali na najrozmaitsze pytania należą się wielkie podziękowania. Co my byśmy bez Was zrobili, na pewno nie IV Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water.

SPONSORZY

Bez nich też by się nie udało!

Przedstawiamy Wam jeszcze raz naszych Sponsorów:
Beko - nasz Sponsor Tytularny , producent sprzętu AGD
LeasePlan Polska - dostawca usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla Użytkowników aut
FINIS - producent najwyższej jakości sprzętu dla pływaków i triathlonistów
SBR Sports - producent kosmetyków neutralizujących chlor
- Forever Living Products - największym plantator, wytwórca i dystrybutor produktów na bazie aloe vera na świecie
Bon Bon Buddies - dostawca słodkości dla dzieci i dobrze Wam znanych kolorowych JellyBeansów
CRS Clinic - jedna z najlepszych warszawskich klinik oferująca usługi rehabilitacji i treningu medycznego
 
 
Dziękujemy za zapewnienie nagród, upominków i atrakcji dla zawodników oraz za wsparcie jakiego udzielacie Warsaw Masters Team przy każdej możliwej okazji!