Waterpolo – piłka wodna: start zapisów

Waterpolo – piłka wodna: start zapisów

W sezonie 2022/2023 ruszamy z sekcją piłki wodnej i regularnymi treningami. Zapraszamy dzieci urodzone w 2012 roku i starsze: zarówno dziewczynki jak i chłopców.

UWAGA: Zajęcia dla dzieci szkolnych są bezpłatne do 15.12.2020.

UWAGA: Warunkiem dopuszczenia do bezpłatnych zajęć jest przyjście na piątkowy trening i pozytywne przejście prostego sprawdzianu z umiejętności pływania (zajęcia odbywają się na głębokim basenie).

Naszym celem jest również budowa drużyny seniorskiej, więc zapraszamy również dorosłych! W ramach treningów nastąpi podział na odpowiednie grupy.

Startujemy już 1 października w Wodnym Parku Warszawianka!

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w grę w piłkę wodną. Zalecana jest jednak podstawowa umiejętność pływania (dwoma lub trzema stylami) oraz swobodne poruszanie się w wodzie.

 

Grupa   Koszt miesięczny 
Dzieci i młodzież
(3 treningi w tygodniu)
Poniedziałek 19:00Środa 19:00Piątek 19:30280 zł
(w tym wejście na basen)
Dorośli
(3 treningi w tygodniu)
Poniedziałek 19:00Środa 19:00Piątek 19:30280 zł
Tylko sparing
(1 raz w tygodnia)
Piątek 19:30135 zł

Sport to inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo dziecka w wodzie!

 

Piłka wodna to dla wielu osób najlepszy, a z pewnością najciekawszy sposób nauki pływania.

W czasie zajęć dzieci nauczą się zarówno podstaw gry w waterpolo jak i dodatkowo pływania. W ramach piątkowych zajęć rozgrywać będziemy sparingi.

Zajęcia poprowadzi jeden z najbardziej doświadczonych trenerów waterpolo w Polsce, były czołowy zawodnik Legii Warszawa, a dziś trener Kadry Narodowej PZP w Piłce Wodnej – Donat Oleksów.