Intensywnego Kursu Nauki Pływania

Intensywnego Kursu Nauki Pływania

Spełnij swoje marzenia, naucz się pływać pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie.

Uczestnictwo w kursie zapewni Wam doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team.

PROGRAM

   * Grupa I :

adaptacja do środowiska wodnego. Nauka oddychania w wodzie. Zrozumienie i wykorzystanie obcego dla człowieka środowiska. Nauka ułożenia ciała w wodzie oraz generowania napędu z nóg i ramion. Nauka pokonania określonego dystansu bez użycia pomocy.

   * Grupa II :

doskonalenie ułożenia ciała w wodzie i techniki generowania napędu nóg i ramion w każdym stylu. Poprawa ekonomi ruchu w celu swobodnego pokonywania dystansu. Nauka nawrotu otwartego i wprowadzenie do nawrotu sportowego.

* Grupa III:

doskonalenie techniki pływania każdym stylem na poziomie średniozaawansowanym, trening sportowy, nawroty.

.

 

INFORMACJE DODATKOWE I TERMINY

Organizator: Stowarzyszenie Warsaw Masters Team
Miejsce: Ośrodek „Polonia” ul. Konwiktorska 6, Warszawa
Godziny: od poniedziałku do piątku 6:30 – 8:00
piątek 17:00 wideo-analiza techniki podczas panelu dyskusyjnego

Zgłoszenia:
wyłącznie przez formularz