TENNIS DEVILS

TENNIS DEVILS

 

W związku z licznymi zapytaniami ze strony naszej rodziny pływackiej postanowiliśmy rozwinąć się o nową dyscyplinę sportową. Poznaj nas od tenisowej strony!

 

 

,,Czymże jest prawdziwa gra? Jest to gra, która raduje serce, która sprawia Ci radość. To gra, w której będziesz zwycięzcą”

– Maharaji

 

TENNIS DEVILS

 

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy od ponad 40 lat są zafascynowani tenisem. Zawsze wspólnie marzyliśmy o stworzeniu miejsca, gdzie obok doskonalenia gry tworzyć będziemy rodzinę tenisową. Wspólne treningi, obozy sportowe i wsparcie w rywalizacji jest tym, co kochamy.

Oprócz treningów indywidualnych proponujemy treningi w grupach 2,3 i 4-osobowych, które będą dostosowane do Waszych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą zacząć lub kontynuować przygodę z tenisem. Zgłoszenia prosimy przesyłać bezpośrednio na adres mailowy: artenis@vp.pl

W treści wiadomości prosimy zawrzeć informacje o wieku i doświadczeniu tenisowym.

Zapraszamy do zaobserwowania Tennis Devils na Facebooku! 

 

 

NASI TRENERZY

 

 

Artur Liepelt

Zakochany w tenisie od dzieciństwa. W 1982 r. wygrał już Mistrzostwo Warszawy Młodzików. Przez wiele lat czołowy zawodnik Legii Warszawa zarówno w grze pojedynczej jak i w deblu. W 1990 r. uzyskał stopień instruktora tenisa a siedem lat póżniej tytuł trenera II klasy. Grał w lidze austriackiej, jednocześnie prowadząc szkolenie w W. Moshuber Tennis Schule. Oprócz nauczania tenisa aktywnie bierze udział w turniejach AiS PZT i GPWA. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych – w singlu, deblu i mikście.

 

 

 

 

 

Aleksander Junosza-Piotrowski

Przygodę z tenisem zaczął w wieku 7 lat. Na korty w klubie Zagłębie Wałbrzych zaprowadził go tata, który do dzisiejszego dnia jest jego najwierniejszym kibicem. Uczestniczy w turniejach AiS PZT i GPWA osiągając sukcesy zarówno w singlu i w deblu. Jako junior odnosił liczne zwycięstwa w kadrze Dolnego Śląska. Grał także w lidze tenisowej w Niemczech, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia jako trener. W 2004 roku podjął współpracę z klubem Spójnia w Warszawie. Obecnie szkoli swoich trzech synów i prowadzi szkółki tenisa dla dorosłych i dzieci. Jego ostatnie sukcesy to mistrzostwo warszawy w kategorii 40+, drugie miejsce w kategorii 45+ oraz srebrny medal MZA w deblu – w parze z Arturem Liepelt w 2019r.

 

 

 

 

Janusz Karulak

Instruktor tenisa ziemnego, posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych. Organizator licznych obozów tenisowych. Aktywny uczestnik wielu konferencji i sympozjów tenisowych. Sparring partner wielu znakomitych zawodników. Koordynator zarządzania i szkolenia na kortach AWF i UCSiR w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą zacząć lub kontynuować przygodę z tenisem. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: artenis@vp.pl

W treści wiadomości prosimy zawrzeć informacje o wieku i doświadczeniu tenisowym.