Świąteczno-noworoczny

Świąteczno-noworoczny

Stary rok kończymy, a nowy zaczynamy na sportowo!

Świąteczno-noworocznym obóz w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

 

szyrkSzczyrk (460-600 m n.p.m.) położony w Beskidzie Śląskim, w głębokiej dolinie rzeki Żylicy, otoczony jest od północy grupą górską Klimczoka (1119m n.p.m.), a od południa masywem Skrzycznego (1257 m n.p.m.) – najwyższą górą w Beskidzie Śląskim po polskiej stronie. znany i popularny tak w lecie, jak i w zimie z doskonałych warunków klimatycznych. Osłonięty od wiatrów, ma dobre nasłonecznienie i doskonałe warunki śniegowe. To punkt wyjściowy wielu szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Posiada największą liczbę wyciągów i tras narciarskich w Polsce.

cos_opo-2OPO w Szczyrku, położony przy rzece Żylicy i stokach Skalitego jest idealnym miejscem nie tylko do przeprowadzania treningu kondycyjnego, lecz także do aktywnego wypoczynku. Z tego powodu stał się miejscem zgrupowań sportowych krajowych i zagranicznych reprezentacji i znajduje się w czołówce najlepszych kompleksów sportowych w Polsce. Ośrodek dysponuje bogatą bazą sportowo-rekreacyjną: wyciągami i trasami narciarskimi, biegowymi trasami narciarskimi na Kubalonce, nowocześnie wyposażoną halą sportową, a także zapleczem odnowy biologicznej z siłownią i 25-metrową krytą pływalnią.


 

Program pobytu:

  • Treningi pływackie, doskonalenie techniki przy pomocy nagrań video i analizy na panelach dyskusyjnych
  • Treningi ogólnorozwojowe w nowoczesnej, kompletnie wyposażonej w sprzęt hali sportowej zorganizowane zajęcia w terenie np. wycieczki górskie.
  • Dla chętnych: nauka i doskonalenie jazdy na nartach biegowych i zjazdowych pod opieką trenerów Szkoły Mistrzostwa Sportowego
  • Wspólna impreza sylwestrowa na terenie Ośrodka

Zrzut ekranu 2016-04-19 o 21.25.31szczyrk_narty_1