Długi weekend

Długi weekend

Długi weekend? Tylko aktywnie, nad mazurskim jeziorem, w doborowym towarzystwie Warsaw Masters Team

Obóz Open Water dla Mastersów i Triathlonistów

 Apartamenty Sirvis

         Zachęcamy pływaków i triathlonistów, w szczególności startujących w zawodach Open Water, do spędzenia z nami długiego weekendu w komfortowych i klimatycznych Apartamentach Sirvis na Suwalszczyźnie. Przez położenie nad samym jeziorem, w strefie ciszy, ośrodek jest idealnym miejscem nie tylko do przeprowadzania specjalistycznego treningu pływackiego w wodach otwartych, ale również do aktywnego wypoczynku. Okolica stwarza świetne warunki do biegania, jazdy na rowerze, uprawiania turystyki wodnej i spacerów.

         Poza szkoleniem pływackim w jeziorze, zorganizujemy również treningi w formie warsztatów na pobliskiej pływalni. Nagramy Waszą technikę pływania i omówimy ją podczas wieczornej wideoanalizy, także pod kątem z pływania „OW”. Obóz zakończy maraton pływacki „Swim The Island” na Jeziorze Serwy.

         Dla naszych gości Sirvis oferuje: „ruską banię”, saunę, salkę fitness, crossfit nad jeziorem, rowery i kajaki. Do naszej dyspozycji będzie również sala z ekranem do wideoanalizy techniki pływania i innych filmów szkoleniowych, sala zabaw dla dzieci oraz zawsze pod ręką ekspres z pyszną kawą. Kuchnia serwować będzie każdego dnia śniadania, lunche i kolacje. Wśród potraw znajdą się regionalne dania Suwalszczyzny oraz pogranicza.

APARTMENTY SIRVIS

Jezioro Serwy o powierzchni 460 ha i średniej głębokości 14,5 m (maksymalnie 42 m) położone jest w strefie ciszy. Dzięki stałemu dopływowi krystalicznej wody z wewnętrznych źródeł stanowi jeden z najpiękniejszych i najczystszych akwenów pojezierza. Na jeziorze znajdują się 3 wyspy: Dębowo ze stanicą wodną, Lipówka oraz Sosnowo z rezerwatem kormoranów. Nazwa jeziora, a w ślad za nią również nazwa ośrodka, pochodzi od jaćwieskiego słowa sirvis oznaczającego szary.

sirvis1

sirvis3

Tuż nad brzegiem jeziora Serwy, w sercu Zielonych Płuc Polski, w malowniczej Puszczy Augustowskiej… To jest przecież wymarzona sceneria

Twojego następnego treningu. Nasz stały partner - SIRVIS Apartamenty - zaprasza Mastersów na Suwalszczyznę.

Do dyspozycji macie komfortowe warunki wypoczynku w kameralnym pensjonacie, krystalicznie czyste jezioro, niezliczone kilometry tras biegowych i rowerowych, treningi na klubowym sprzęcie fitness w salce „pot i łzy”, crossfit w plenerze, powietrze pozbawione smogu, regenerację w saunie i „ruskiej bani” nad jeziorem, a na życzenie spotkanie sam na sam z masażystą.

Wpadajcie do SIRVIS po solidny wycisk i relaks w otoczeniu przyrody. Wpadajcie z rodziną, przyjaciółmi lub grupą treningową do klimatycznego pensjonatu w którym dobrze rozumieją potrzeby sportowców. Wpadajcie do prawdziwego raju dla aktywnych. Szczegóły na: www.sirvis.pl

Zapraszamy na nasz weekendowy obóz 

Sirvis Apartamenty jest naszym oficjalnym partnerem i baza treningową Warsaw Masters Team. Członkowie naszej grupy otrzymują 20% zniżki na zakwaterowanie w ośrodku.

Żal nie skorzystać z takiej okazji !

Zachęcamy więc do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca oraz do zapoznania się z ofertą naszego partnera na stronie: www.sirvis.pl

Zapraszamy także do galerii zdjęć z naszego ostatniego obozu!

sirvis