Partnerzy

Partnerzy

Beko, producent nowoczesnych i trwałych sprzętów AGD, główny sponsor Warsaw Masters Team

Beko jest jedną z najlepszych marek na świecie, która oferuje wszystkie niezbędne sprzęty domowe, obecną w ponad 100 krajach całego świata i drugą największą marką AGD w Europie, najczęściej wybieraną w Polsce w 2016 roku. 

Firma Beko jest głównym sponsorem Warsaw Masters Team, wspierającym nie tylko codzienną działalność naszego Stowarzyszenia, ale także wszystkie nasze inicjatywy jak m.in. organizowane przez WMT zawody.

 

CRS Clinic, Oficjalny Partner Medyczny Warsaw Masters Team

Specjaliści CRS Clinic, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w leczeniu sportowców we współpracy z m.in. z Polskim Związkiem Pływackim, stworzyli unikalne procedury leczenia i profilaktyki dla pływaków, bazujące na połączeniu elastyczności ciała z odpowiednią stabilizacją stawów i kręgosłupa.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty CRS Clinic przygotowanej dla pływaków i członków Warsaw Masters Team, która dotyczy 50% zniżki na usługi masażu, fizjoterapii/rehabilitacji lub treningu medycznego.

 

Tripower.pl, sklep firmowy HUUB Triathlon

Tripower to sklep dla miłośników pływania, kolarstwa i biegania. W dowolnych konfiguracjach, jak również oddzielnie!

Zapraszamy na stronę internetową www.tripower.pl, ale także do sklepu stacjonarnego, znajdującego się na terenie Parku Wodnego Warszawianka i skorzystania z bardzo atrakcyjnych rabatów dla pływaków WMT, zarówno na pianki marki Huub jak i na akcesoria triathlonowe.

LeasePlan Polska - dostawca usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut

LeasePlan Polska to firma, która rozpoczęła działalność w 2001 roku i jest polskim oddziałem globalnego koncernu LeasePlan Corporation - największego na świecie dostawcy usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut. 

Specjalizuje się w wynajmie długoterminowym, leasingu i zarządzaniu flotą dostarczając innowacyjne produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Od kilku lat jest liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowego i usługi Full Service Leasing ( tzw FSL). Obecnie flota LeasePlan Polska liczy ponad 28 tys. aut. Ofertę kierujemy zarówno do dużych korporacji międzynarodowych, mniejszych firm o zasięgu lokalnym jak i firm z sektora MŚP.

SIRVIS Apartamenty, Oficjalna Baza Noclegowa Warsaw Masters Team

SIRVIS Apartamenty to aktywny i komfortowy wypoczynek nad brzegiem Jeziora Serwy na Suwalszczyźnie. 

Tuż nad brzegiem jeziora Serwy, w sercu Zielonych Płuc Polski, w malowniczej Puszczy Augustowskiej… To jest przecież wymarzona sceneria Twojego następnego treningu. Nasz stały partner - SIRVIS Apartamenty - zaprasza Mastersów na Suwalszczyznę.

Do dyspozycji macie komfortowe warunki wypoczynku w kameralnym pensjonacie, krystalicznie czyste jezioro, niezliczone kilometry tras biegowych i rowerowych, treningi na klubowym sprzęcie fitness w salce „pot i łzy”, crossfit w plenerze, powietrze pozbawione smogu, regenerację w saunie i „ruskiej bani” nad jeziorem, a na życzenie spotkanie sam na sam z masażystą.

Wpadajcie do SIRVIS po solidny wycisk i relaks w otoczeniu przyrody. Wpadajcie z rodziną, przyjaciółmi lub grupą treningową do klimatycznego pensjonatu w którym dobrze rozumieją potrzeby sportowców. Wpadajcie do prawdziwego raju dla aktywnych. Szczegóły na: www.sirvis.pl

Dla członków WTM 20% zniżki na zakwaterowanie! Żal nie skorzystać z takiej okazji! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera i szybkiego rezerwowania terminów 🙂

Provident, Sponsor Letnich Mistrzostw Warszawy na Jeziorku Czerniakowskim

Provident to instytucja finansowa od 20 lat działająca na rynku pożyczek gotówkowych. Od 2018 roku to także Sponsor  przy organizowanych przez Warsaw Masters Team zawodaów.