Członkostwo

Członkostwo

[ UWAGA! Przystąpienie do Stowarzyszenia Warsaw Masters Team, nie jest jednoznaczne z uzyskaniem przez Członka WMT licencji zawodniczej PZP. Dołączenie do grup treningowych będzie możliwe, kiedy takie miejsce najpierw zwolni się w danej grupie. W celu zapisania się do grupy treningowej, prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego ]

Stowarzyszenie Warsaw Masters Team wciąż rośnie w siłę. Jesteśmy otwarci na nowych członków, zarówno tych biorących udział w zawodach, jak i pozostałych, którzy uczestniczyć będą w pozostałych projektach i wydarzeniach naszego Stowarzyszenia. Można do nas dołączyć w każdej chwili!

Jeśli jesteś zdecydowany przystąpić do Stowarzyszenia Warsaw Masters Team, należy najpierw:

  1. przeczytać statut WMT
  2. wypełnić deklarację członkowską (formularz poniżej)
  3. opłacić roczną składkę członkowską (nr rach. bankowego w formularzu poniżej)
  4. odebrać koszulkę klubową i czepek z siedziby WMT
  5. po załatwieniu powyższych formalności przesłać nr telefonu kontaktowego, podać adres mailowy, na który będą wysyłane komunikaty o zawodach, wydarzeniach itp na adresy: wojciech.kaluzynski(at)gmail.com,, biuro(at)masters.waw.pl
  6. mieć dużo dobrego humoru!

Starty w zawodach

Aby startować na zawodach jako Warsaw Masters Team, należy przystąpić do Stowarzyszenia tj. zastosować się do punktów umieszczonych powyżej. Zgłoszenia do zawodów przyjmuje Marlena Dobrasiewicz biuro(at)masters.waw.pl, która wcześniej wysyła do członków “zaproszenie” do zawodów wraz z wewnętrznym formularzem do wypełnienia. Na podstawie zebranych danych, przygotowuje zbiorcze zgłoszenie klubowe do zawodów, oraz przesyła dodatkowe informacje dot. zespołów sztafetowych, noclegów, organizacji podróży itp.

Można również wystartować w zawodach Masters nie reprezentując żadnego klubu pływackiego. Możesz praktycznie zawsze, poza zawodami Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, zgłosić się do imprezy jako osoba niezrzeszona. Wtedy na stronie organizatora znajdziesz formularz, link, adres mailowy dla osób nie zrzeszonych w klubach. Często w takim formularzu jest rubryka na wpisanie klubu i można wpisać tam cokolwiek. Jednak jeżeli zdecydujecie się reprezentować Warsaw Masters Team, będzie do dla nas ogromna nobilitacja!

Szkolić pływanie w ramach zajęć organizowanych przez Warsaw Masters Team można również nie będąc członkiem naszego Stowarzyszenia. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi treningami, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do grup pływackich Masters. Niestety nie zawsze mamy wolne miejsca. Informujemy na bieżąco jak tylko coś się zwolni. Harmonogram zajęć znajdziesz pod linkiem.