Szkoła pływania

Szkoła pływania

Jesteśmy liderem w dziedzinie nauczania i doskonalenia techniki oraz treningu pływackiego.

Nasi trenerzy i instruktorzy to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą.

Zajęcia prowadzimy na wybranych sportowych basenach znajdujących się na terenie Warszawy. Szkolimy w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielamy również konsultacji indywidualnych. Podczas długich weekendów, ferii i wakacji organizujemy obozy treningowe w profesjonalnych ośrodkach sportowych.

Nasi pływacy to najczęściej osoby aktywne sportowo, zmotywowane do systematycznego uczestnictwa w treningach. Świetna atmosfera na zajęciach i wspólne wyjazdy sprawiają, że grupy łatwo się integrują, a aspekt towarzyski staje się równie ważny jak sportowy.

Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

Zarejestruj się przez formularz zgłoszeniowy!

 

Regulamin
Cennik
Kadra

Treningi dla każdej z grup odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

Warszawianka: poniedziałek i czwartek, wtorek i piątek, wtorek i czwartek

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 180 zł. W cenę nie jest wliczony koszt wejścia na pływalnię. W Wodnym Parku akceptowane są karty MultiSport, OK System, FitProfi i inne.

 

Polonia: poniedziałek i środa

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 290 zł. Koszt wejścia na basen wliczony jest w cenę abonamentu.

 

Inflancka: wtorek i czwartek

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 290 zł. Koszt wejścia na basen wliczony jest w cenę abonamentu.

Andrzej Skorykow trener / instruktor / zawodnik / prezes
Prezes i założyciel największego w Polsce Stowarzyszenia Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters skupiającego dorosłych pływaków. Były zawodnik startujący w barwach Legii Warszawa. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Na co dzień trenuje i doskoanli umiejętności pływackie dorosłych pływaków i triathlonistów

Monika Jarecka trener/instruktor/zawodnik
Absolwentka słynnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz warszawskiej AWF. Trener i wychowawca młodzieży gimnazjalnej w klasach pływackich na warszawskiej Pradze, wcześniej na Woli. Jej podopieczni to liczni medaliści i finaliści Mistrzostw Polski juniorów. Współzałożycielka Stowarzyszenia oraz szkoły pływania dla dorosłych. Wciąż aktywna sportowo, systematycznie rywalizuje w zawodach pływackich dla Mastersów. W swojej kategorii wiekowej jest aktualną Rekordzistką Polski w stylu klasycznym.

Marlena Dobrasiewicz trener/instruktor/zawodnik
Absolwentka Akademii Wychowania Fizyznego w Warszawie. Była zawodniczka, medalistka Mistrzostw Polski. Poza nauką od podstaw łącznie z etapem adaptacji do środowiska wodnego doskonali nabyte umiejętności w czterech stylach pływackich. Prowadzi również treningi dla dorosłych pływaków i triathlonistów.

Aleksandra Samełko trener/instruktor/psycholog/zawodnik
Była zawodniczka w pływaniu i pięcioboju nowoczesnym. Jest doskonałym fachowcem w nauczaniu i doskonaleniu pływania, zarówno młodzieży jak i osób dorosłych. Posiada bogaty warsztat trenerski. Zajęcia przez nią prowadzone są bardzo wszechstronne i dzięki temu wyjątkowo atrakcyjne. Absolwentka studiów psychologicznych w SWPS. Pracę trenerską łącz z pracą naukową w AWF w Warszawie.

Aleksandra Siwczuk trener/instruktor/zawodnik
Instruktor pływania i lekkiej atletyki. W wodzie od dziecka, w triathlonie aktywna od 2009 roku. Wychowanka WMT z bogatym doświadczeniem startowym i trenerskim – pracuje z podopiecznymi na wielu płaszczyznach – od poprawy kondycji ogólnej po sporty multidyscyplinarne.

Bartosz Ostrowski trener/instruktor/zawodnik
Narkoman basenowy. Zawodnik masters. Uwielbia spędzać czas w wodzie, ale przepada także za sędziowaniem zawodów. Rozmawia tylko o pływaniu ….  Cały czas dąży do perfekcji w tym co robi. Chętnie dzieli się z innymi swoją miłością do pływania, kocha przekazywać swoje umiejętności innym podczas prowadzenia treningów grup masters.

Trening sportowy

Jeśli już wiesz, że pływanie to właśnie ta dyscyplina, której chcesz się poświęcić swój czas i energię. Chcesz doskonalić umiejętności techniczne w dążeniu do poziomu wyczynowych pływaków i jednocześnie lubisz wysiłek fizyczny i zdrową rywalizację sportową, to nasze treningi są skierowane właśnie do Ciebie.

Celem naszych zajęć jest nauczanie umiejętności technicznych na poziomie wyczynowych pływaków. Systematyczne podnoszenie wydolności i sprawności organizmu. U nas możesz wspólnie z grupą osób dzielących tą samą pasję, czerpać mnóstwo przyjemności ze wspólnych treningów i sukcesów.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Treningi trwają od 60 do 75 min i odbywają się dwa razy lub cztery razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera na wynajętych na wyłączność dla naszego klubu torach.

Trening rekreacyjny

Lubisz i umiesz pływać czterema stylami, ale niekoniecznie chcesz rywalizować w sporcie. Uważasz że, pływanie to najlepszy sposób utrzymania lub rozwijania sprawności fizycznej. Chcesz ćwiczyć w grupie osób dzielących te same zainteresowania. Świetnie trafiłeś! Pod okiem naszych profesjonalnych trenerów możesz w pełni realizować swoje cele. Dbamy o harmonijny rozwój aparatu ruchowego. W umiarkowany i w pełni kontrolowany sposób, rozwijamy w wodzie siłę, gibkość, szybkość i wytrzymałość.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, na pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Zajęcia trwają od 60 do 75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Doskonalenie pływania

Uważasz, że nabyte umiejętności pływackie nie są już dla Ciebie wystarczające. Chcesz z większą łatwością pokonywać kolejne długości pływalni i do tego nie koniecznie jednym, czy dwoma sposobami. Wydaje Ci się, że pływanie jest dla Ciebie zbyt męczące. Chcesz zacząć uczy się kolejnego stylu pływackiego, nawrotów, skoku startowego itd. A może po cichu myślisz, że możesz spróbować w przyszłości rywalizować w tej pięknej dyscyplinie sportu? Treningi pod okiem naszych doświadczonych trenerów pozwolą Ci realizować swoje cele sportowe już od dziś.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, na pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Zajęcia trwają 60-75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Nauka pływania

Chcesz nauczyć się pływać, ale nie wiesz od czego zacząć? Marzysz o tym, aby sprawnie poruszać się w wodzie i poznać tajniki dotyczące wszystkich stylów pływackich? Nasi doświadczeni trenerzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć umiejętności techniczne, ale także pokażą  jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie. Przed podjęciem decyzji towarzyszy Ci lęk, że np. sobie nie poradzisz, postępy nie będą szły zgodnie z oczekiwaniami? Będziesz tak zwanym "outsiderem"? Zostaw te wątpliwości w domu. To my trenerzy jesteśmy od tego, żebyś poczuła, poczuł się dobrze na naszych zajęciach i już dziś możemy Ci to zagwarantować, że po pierwszych zajęciach, będziesz myśleć o terminie kolejnych. 

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka” i ul. Konwiktorskiej. Trwają od 60 do 75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Początkujący

Chcesz oswoić się z wodą zanim zaczniesz myśleć o nauce pływania? Masz już za sobą kilka prób? Również nieudanych? Nasi doświadczeni trenerzy, którzy specjalizują się w oswajaniu i nauce pływania osób z lękiem, pozwolą Ci na bezstresowe pierwsze kroki w wodzie. Również ułatwią Ci wejść w kolejny etap: zdobywania pływackich umiejętności technicznych. Wciąż przed podjęciem decyzji towarzyszy Ci lęk, że np. sobie nie poradzisz, postępy nie będą szły zgodnie z oczekiwaniami? Będziesz tak zwanym "outsiderem"? Zostaw te wątpliwości w domu. To my trenerzy jesteśmy od tego, żebyś poczuła, poczuł się dobrze na naszych zajęciach i już dziś możemy Ci to zagwarantować, że po pierwszym spotkaniu, będziesz myśleć o terminie kolejnych zajęć.

Zajęcia odbywają się na pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Trwają 60 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.