Kursy nauki pływania dla dorosłych

Kursy nauki pływania dla dorosłych

INTENSYWNY KURS NAUKI PŁYWANIA 

 

Spełnij swoje marzenia, naucz się świetnie pływać pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie.

Uczestnictwo w kursie zapewni Wam doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team.

Kurs prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team, posiadających ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania.

 

 

ANDRZEJ SKORYKOW - założyciel i prezes Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters. Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym.

 

 

PATRYK GĄSIOR - zawodnik z 13 letnim doświadczeniem, medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu. Były zawodnik warszawskiej Polonii i AWF Warszawa. Obecnie, jako instruktor przekazuje doświadczenie zdobyte od najwybitniejszych trenerów polskiego pływania, a zarazem realizuje życiową pasję i wdraża swoje nowatorskie pomysły.

PROGRAM

   * Grupa I :

oswajanie z wodą, nauka oddychania, zrozumienie i wykorzystanie środowiska wodnego, nauka ułożenia ciała w wodzie oraz generowania napędu z nóg i ramion, nauka pokonania określonego dystansu bez użycia pomocy

   * Grupa II :

doskonalenie ułożenia ciała w wodzie, techniki generowania napędu z nóg i ramion w każdym stylu, poprawa ekonomi ruchu w celu swobodnego pokonywania dystansu, nauka       prawidłowego nawrotu otwartego i koziołkowego

* Grupa III:

doskonalenie techniki pływania każdym stylem na poziomie średnio-zaawansowanym.

INFORMACJE DODATKOWE I TERMINY

Organizator: Stowarzyszenie Warsaw Masters Team

Termin: 1. Kurs jednotygodniowy: 20/08 - 24/08/2018 

2. Kurs jednotygodniowy: 27/08 - 31/08/2018

3. Kurs rozszerzony: 20/08 - 24/08/2018, 27/08 - 31/08/2018

Miejsce: Ośrodek „Polonia” ul. Konwiktorska 6, Warszawa

Godziny: od poniedziałku do piątku 7:00 - 8:30 

Koszt kursu: jednotygodniowego: 425 zł, 

rozszerzonego: 725 zł

Cena zawiera: profesjonalną opiekę trenerską,  90 minutowych trening w wodzie każdego dnia,  wykład końcowy z analizą nagrania techniki pływania, koszulkę Warsaw Masters Team

Zgłoszenia: wyłącznie przez formularz (link wkrótce)