Kursy nauki pływania dla dorosłych

Kursy nauki pływania dla dorosłych

INTENSYWNY KURS NAUKI PŁYWANIA 

Spełnij swoje marzenia, naucz się świetnie pływać pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie.

Uczestnictwo w kursie zapewni Wam doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team.

Grupa I: adaptacja do środowiska wodnego. Nauka oddychania w wodzie. Zrozumienie i wykorzystanie obcego dla człowieka środowiska. Nauka ułożenia ciała w wodzie oraz generowania napędu z nóg i ramion. Nauka pokonania określonego dystansu bez użycia pomocy
Grupa II: doskonalenie ułożenia ciała w wodzie i techniki generowania napędu nóg i ramion w każdym stylu. Poprawa ekonomi ruchu w celu swobodnego pokonywania dystansu. Nauka nawrotu otwartego i wprowadzenie do nawrotu sportowego.
Grupa III: doskonalenie techniki pływania każdym stylem na poziomie średniozaawansowanym, trening sportowy, nawroty.

INFORMACJE O KUSIE

Termin:
1. Kurs jednotygodniowy: 21/08 - 20/08/2023
2. Kurs jednotygodniowy: 28/08 - 01/09/2022
3. Kurs dwutygodniowy-rozszerzony: 21/08 - 01/09/2023

Miejsce: Ośrodek „Polonia” ul. Konwiktorska 6 Warszawa

Godziny: zajęcia praktyczne od poniedziałku do piątku 6:30-8:00. Analiza techniki w piątek godz. 17:30-19:00

Koszt kursu: 550 zł - jednotygodniowy, 850 zł - rozszerzony dwutygodniowy

Cena zawiera: profesjonalną opiekę trenerską, 90 minutowy trening w wodzie każdego dnia, wykład końcowy z analizą nagrania techniki pływania, koszulkę lub czepek pamiątkowy Warsaw Masters Team

Zgłoszenia: wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie

Kurs prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team, posiadających ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania.

 

 

ANDRZEJ SKORYKOW - założyciel i prezes Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters. Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym.