Kursy nauki pływania dla dorosłych

Kursy nauki pływania dla dorosłych

INTENSYWNY KURS NAUKI PŁYWANIA 

 

Spełnij swoje marzenia, naucz się świetnie pływać pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie.

Uczestnictwo w kursie zapewni Wam doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team.

Kurs prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Warsaw Masters Team, posiadających ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania.

 

 

ANDRZEJ SKORYKOW - założyciel i prezes Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters. Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym.